Matcher 2. Scandic
Antal: 34
Fr 2014-07-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
217 | P10-1 | 08:00 | Bullermyrens IK - Torsångs IF | 1-3 | 2. Scandic | ||
409 | P11-2 | 09:30 | IF Tunabro - Islingby IK | 1-1 | 2. Scandic | ||
360 | P12-1 | 10:10 | IFK Hedemora - Kvarnsvedens IK P02 | 1-0 | 2. Scandic | ||
361 | P12-1 | 11:50 | Leksands IF - Stora Tuna IK | 0-10 | 2. Scandic | ||
411 | P11-2 | 12:40 | Säters IF - Dalkurd FF | 1-5 | 2. Scandic | ||
229 | P10-1 | 13:20 | Bullermyrens IK - Islingby IK | 1-11 | 2. Scandic | ||
265 | P11-1 | 14:00 | Stora Tuna IK - Bullermyrens IK | 7-0 | 2. Scandic | ||
190 | F11-1 | 15:00 | Torsångs IF - IF Tunabro | 0-2 | 2. Scandic | ||
227 | P10-1 | 15:40 | IFK Mora FK - Torsångs IF | 2-1 | 2. Scandic | ||
414 | P11-2 | 17:00 | Leksands IF - Säters IF | 6-2 | 2. Scandic | ||
413 | P11-2 | 17:40 | Islingby IK - Kvarnsveden IK röd | 2-2 | 2. Scandic | ||
366 | P12-1 | 18:20 | Avesta AIK - Kvarnsvedens IK P02 | 6-1 | 2. Scandic |
Lö 2014-07-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
441 | F12-1 | 08:20 | Insjöns IF BK - IF Tunabro vit | 1-0 | 2. Scandic | ||
349 | F12-1 | 09:10 | Islingby IK - Torsångs IF | 1-1 | 2. Scandic | ||
435 | U-2 | 10:00 | BIK United - Tellus IF grön | 0-4 | 2. Scandic | ||
429 | U-1 | 10:50 | London Lions - Rånäs 4H | 3-3 | 2. Scandic | ||
430 | U-1 | 11:40 | Tellus IF blå - IF Pluss | 8-0 | 2. Scandic | ||
439 | U-2 | 12:30 | Acton - Tellus IF grön | 0-6 | 2. Scandic | ||
434 | U-1 | 13:20 | IF Pluss - London Lions | 0-5 | 2. Scandic | ||
467 | F10-1 | 14:40 | IFK Ludvika blå - Torsångs IF | 0-1 | 2. Scandic | ||
433 | U-1 | 15:20 | Rånäs 4H - Tellus IF blå | 0-5 | 2. Scandic | ||
438 | U-2 | 16:10 | Tellus IF grön - BIK United | 7-0 | 2. Scandic | ||
422 | P11-2 | 17:00 | Leksands IF - Gagnefs IF | 2-2 | 2. Scandic | ||
469 | F10-1 | 17:40 | Kvarnsvedens IK - IFK Ludvika vit | 0-1 | 2. Scandic |
Sö 2014-07-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
244 | P10-1 | 08:00 | Kvarnsvedens IK vit - Torsångs IF | 0-1 | 2. Scandic | ||
377 | P12-1 | 08:40 | Kvarnsvedens IK P02 - Gustafs Goif | 0-1 | 2. Scandic | ||
470 | F10-1 | 10:00 | IFK Ludvika blå - Islingby IK | 3-0 | 2. Scandic | ||
251 | P10-1 | 10:40 | Kvarnsvedens IK vit - Säters IF | 4-1 | 2. Scandic | ||
186 | F11-1 | 11:20 | Kvarnsvedens IK - Säters IF | 0-2 | 2. Scandic | ||
454 | U | 12:00 | London Lions - Acton | 3-0 | 2. Scandic | Plac. 5-6 | |
352 | P12 | 12:50 | IFK Hedemora - Leksands IF | 1-3 | 2. Scandic | Plac. 3-4 | |
428 | P11-2 | 13:40 | Säters IF - Kvarnsveden IK röd | 0-3 | 2. Scandic | ||
282 | P11-1 | 14:20 | Stora Tuna IK - Kvarnsveden IK blå | 4-1 | 2. Scandic | ||
257 | P10-1 | 15:00 | Bullermyrens IK - IFK Mora FK | 1-3 | 2. Scandic |